گوردیون

آلتین اورمان

خوش آمدید 

فرصتی طلایی برای زندگی خود رقم بزنید. به آلتین اورمان (جنگل طلایی) خوش آمدید.

بهترین لحظات زندگی تنفس در آبی بیکران، در آغوش طبیعتی سر سبز و یافتن آرامش است. برای تجربه چنین زیبایی در بام ازمیر با جنگل اختصاصی شاهکاری ساخته ایم که در هر نفس ابدیت را تجربه خواهید کرد. پروژه ای عظیم درکنار اتوبان اوچان یول با دسترسی آسان به تمام نقاط و مراکز مهم شهر طراحی کرده ایم. پروژه آلتین اورمان با ضمانت گروه گوردیون با 37 سال تجربه برای برآورده شدن رویاهای شما ساخته می شود.

با ۲۸۰۰۰ مترمربع جنگل اختصاصی و آرامش بخش و ۱۸۰۰۰۰ مترمربع مساحت سازه، دارای دید شمالی و جنوبی، ۸۰ درصد منظره دریا، متشکل از ۱۲۱۵ واحد در ۳ بلوک متحیر کننده و مجهز به فضای استخر بیکران نیمه المپیک حس زیبایی از مفهوم زندگی و متفاوت بودن را برایتان ارائه خواهد کرد.


زندگی زیبایی خواهید داشت

ازمیر را میشناسید. شهری که در اولین برخورد عاشقش می شوید. شب و روزش مکمل، شما را به آرامش میرساند وشما را غرق در شادی میکند. اگر خانه ای در آسمان تصور کنید و ما سعادت را برای شما طراحی کنیم، چنین خواهد شد.

آلتین اورمان ازمیر، همه چیز را ماورای انتظارات شما برایتان به ارمغان می آورد. میتوانید خانواده و دوستان خود در کافه و رستوران هایی با غذاهای لذیذ ترکی میزبانی کنید. در هوای تازه و آرامش بخش از فضاهای بازی و پیکنیک لذت ببرید. با دشتن فضاهای دوست با طبیعت، میتوانید لحظات شادی را در کنار خانواده خود سپری کنید. سوپر مارکتی با تازه ترین و با کیفیت ترین محصولات، استخر بیکران، بیشه اختصاصی دور از هیاهوی شهر، نزدیک طبیعت و لوکیشنی بی نظیز در کنار اتوبان اوچان یول برای دسترسی آسان به مرکز شهر، چشم اندازی که از تنفس در آن لذت ببرید. حال از شما میپرسیم:

آیا درخانه ای هوشمند که به امنیت و راحتی شما را بیشتر از شما اهمیت میدهد شادتر نخواهید بود؟


خرید کردن؟

همه برند ها به خانه شما آمده اند. می توانید متوقف شوید؟ اگر نیاز دارید بین خانه و خرید یکی را انتخاب کنید، کدام یکی را انتخاب می کنید؟ نیازی نیست یکی را انتخاب کنید، زیرا هر دو در کنار هم و یکجا قرار گرفتن.


برای کودکانی شاد و سالم

برای اینکه کودکان در دامن طبیعت و با آرامش بزرگ شوند به جزییات مهمی اهمیت دادیم. آلتین اورمان پروژه ای که در آن به کودکان الویت داده  شده و فرزندانمان در دل طبیعت در امینت میتوانند با دوستان خود بازی کنند.


38 سال اعتماد

 برجی با 38 سال تجربه و رعایت اصول مهندسی مطابق با آخرین استانداردهای شهرسازی.

برند ها ماندگار نیستند اما آرامش همیشه در کنار شما خواهد بود. آلتین اورمان با مد نظر گرفتن این نکته مهم طراحی شده است. آلتین اورمان، یک سازه هنریست بالاتر از انتظارات شما اما نزدیک به آرمانشهر شما.


موقعیت مکانی طلایی

پروژه آلتین اورمان" (جنگل طلایی) بزرگترین پروژه ساخته شده در منطقه بورنوای شهر ازمیرخواهد بود. آلتین اورمان با توجه به داشتن ویژگی های منحصر به فرد باعث افزایش استاندارد و چشم انداز منطقه شده، با قرار گرفتن در موقعیت مکانی با سهولت دسترسی به حمل و نقل، مراکز تجاری، بیمارستان، مرکز شهر  می تواند توجه مشتریان عزیزمان را به خود جلب کند.


دوستدار طبیعت و انسان

با قرار دادن پنل های خورشیدی و استفاده از برق آن برای روشنایی محوطه مجتمع به انرژِی پاک اهمیت دادیم، برای آبیاری فضای سبز، آب های بارندگی را در مخازن مخصوص ذخیره خواهیم کرد.