گروه گوردیون

معرفی شرکت

درباره ما

شرکت ساختمانی گورتاش/گروه گوردین از بدو تاسیس خود در سال ۱۹۸۲ در استانبول چه در داخل و چه در خارج از کشور ترکیه به ویژه در بخش دولتی، پروژه هایی منحصر به فرد بسیاری را احداث و تکمیل کرده است. این شرکت با توجه به سال ها تجربه تجاری موفق، رضایتمندی مشتریان و کیفیت بالا در طراحی پروژه های ماندگار را خط مشی خود قرار داده و به همین دلیل موفق به دریافت جایزه و لوح تقدیر شده است.

این شرکت در سال ۱۹۸۷ دفتر مرکزی خود را به شهر آنکارا منتقل کرده و تا به امروز با بیش از 300 پروژه به مساحتی در حدود 4.500.000 متر مربع موفق به کسب گواهینامه های استاندارد BS EN ISO 14001 و ISO 9001 شده است. همچنین با ساخت و اهدای یک مدرسه در آنکارا حساسیت های بالای خود در زمینه مسولیت های اجتماعی را نیز نشان داده است.

هدف و چشم انداز: شرکت ساختمانی گورتاش/گروه گوردین از بدو تاسیس تا به امروز بنای خود را به کیفیت و اعتماد نهاده است و قصد دارد نام خود را با پروژه ها و بناهای ماندگار به میراث بگذارد. این شرکت به عنوان یکی ار شرکت های با سابقه و موفق در زمینه ساخت و ساز قصد دارد جایگاه خود را به صدر رسانده و موفقیت های خود را به طور مداوم ارتقاع دهد.

گروه گوردین با انتقال تجربه های خود به اروپا با همان هدف و چشم انداز یکی از پیشگامان معرفی کشور ترکیه در زمینه سرمایه گذاری و ارایه خدمات ساخت و ساز به خارج از کشور ترکیه به شمار می رود.

گروه گوردیون همچنان با ساخت مجتمع های مسکونی و مراکز خرید زندگی مدرنی را به ارمغان می آورد.